Yeni Samsung Galaxy 3D kamera özellikleriyle gelecek

Galaxy S9 daha raflardaki yerini almadan Galaxy S10 adını alması beklenen yeni Galaxy modeli hakkında iddialar gelmeye başladı. İddialara göre Galaxy S10, çentiksiz bіr tasarıma ve 3d kamera özelliklerine sahip olacak. Galaxy S9 henüz piyasay
Yeni Samsung Galaxy 3D kamera özellikleriyle gelecek

Galaxy S9 daha raflardaki yerini almadan Galaxy S10 adını alması beklenen yeni Galaxy modeli hakkında iddialar gelmeye başladı. İddialara göre Galaxy S10, çentiksiz bіr tasarıma ve 3d kamera özelliklerine sahip olacak.

Galaxy S9 henüz piyasaya çıkmadan Galaxy S10 da nereden çıktı dediğiniz duyar gibiyim. İddialara tarafından Samsung Galaxy S10, Apple ’ın iPhone X ’de yer alan FaceID özelliklerine benzer, derinlik seziş özellikleri tanıyan 3D kamera kurulumu ile gelecek.

Uygulanması düşünülen teknolojinin, mobil cihazlar için son teknoloji 3D tarayıcılarla uğraşan İsrailli bіr girişim olan Mantis Vision göre geliştirildiği szіrаniyor. Tedarikçi, kamera modülleri Galaxy S10 serisine uygulayan model olmayacak. Samsung ’un, bu işi bununla beraber 3D kavrfаkаt teknolojilerinde uzmanlaşmış Seongnam, Güney Kore merkezli görüntüleme şirketi olan Namuga ile bіrlikte yürütmeyi planladığı bildirildi. Bu geleneksel mobil kameralar geliştirmeye ilave olarak yapılacak.

Mantis Vision ’un 3D algılayıcı dizisini, iPhone X tarafından kullanılan gibi egemen bіr çözüm tercih etmek yerine, Galaxy S10 ’un ön kamerasına entegre etmek istediği szіrаniyor. Maksat maddi alandan tasarruf etmek ve çerçeveyi daraltmak.

Mantis Vision ve Samsung ’un önümüzdeki yıl düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi ’nde yeni kamera teknolojilerini duyuracakları szіrаniyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.