Yeniden 17

1989 yılında lise son sınıf öğrencisi olan Mike O’Donnell okulun basket takımının yıldızıdır. Üniversite bursu ve parlak bіr gelecek avucunun içindedir. Ama o her şeyi elinin tersiyle itip, bebek bekl…
Yeniden 17

1989 yılında lise son sınıf öğrencisi olan Mike O’Donnell okulun basket takımının yıldızıdır. Üniversite bursu ve parlak bіr gelecek avucunun içindedir. Ama o her şeyi elinin tersiyle itip, bebek beklediğini yeni öğrendiği kız arkadaşı Scarlet’la yaşamaya karar verir. Takriben 20 sene sonradan, Mike’ın şaşalı günleri kesinlikle geride kalmıştır.

Scarlet’la evliliği paramparçadır, işteki terfi onu es geçmiştir, ergenlik çağındaki oğlu onun bіr zavallı olduğunu düşünmektedir ve lisede bіr inekken sonra teknoloji milyarderi olan en iyi arkadaşı Ned’in yanına yaşamaya zoraki kalmıştır.

Fakat Mike’a ikinci bіr talih verilir ve doğaüstü bіr şekilde 17 yaşına geri döner. Mike’ın görünümü оysа 17 yaşında gibidir, çünkü 30 küsur yaşındaki tavırları 2009 yılının son derslik öğrencileri aralarında hiç de havalı olmaz. Mike en iyi yıllarını baştan yakalamaya çabalarken başına gelmiş en iyi şeyleri kaybedebilir

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.