Yola Geldik Film İncelemesi

Yola geldik filmi hakkında yapmış olduğumuz inceleme, filmin oyuncuları ve filmin konusunu detaylı bir şekilde ele aldık.
Yola Geldik Film İncelemesi

Senaryo ve yapımcılığını Orhan Aydın’ın yaptığı Yola geldik inceleme filmi usta oyuncuları ile bu yılın başarılı filmlerinden biri olarak beyaz perdede kendini göstermiştir.

Oyuncu kadrosundaki isimleri sayacak olursak Meral Kaplan, Serkan Şengül, Orhan Aydın, Serhat Özcan ve Ferdi Kurtul gibi isimleri sayabiliriz.

Çıktığı günden itibaren fragmanı ile bile izlenmeye başlayan film vizyona girdikten sonra çok daha izleyici kitlesi tarafından izlenileceğe benziyor. Belki şimdiden sinemalarda koltuklarını ayırtan kişiler olacaktır. Filmin gerçek başarısı ise izlenme rekorlarına göre vizyon tarihinden sonra anlaşılacaktır.

Yola Geldik Filmi Hakkında

Fragmanı ile izleyiciler tarafından olumlu puan alan yola geldik konusu ile filmi gösterim tarihinden sonra izleyebilirsiniz.

Filmin konusu hakkında tüyolar verme gerekirse film adından anlaşıldığı gibi yanlış girilen çetrefilli yollardan sonra doğru yola tekrar dönme gayretleri anlatılır. Filmin kahramanları olan Yusuf ve Kutay isimli iki arkadaş bir gün kendilerini eğlendirmek için paraya ihtyaç duyarlar. Bunu da çalıştıkları yerin kasasından çalarak elde ederler. Sonradan yaptıklarına pişman olurlar ama son pişmanlık fayda vermez.

Kutay ve Yusuf’un doğruyu bulma yolculuğunda başlarından geçen zorlu mücadeleleri izlemek isteyenler filmin vizyon tarihini beklemek durumundadırlar.

Vizyona Girdikten Sonra Filmi İzleyebilirsiniz

Filmin vizyon tarihi 22 nisan 2016 olarak bilinmektedir. Bu tarihten itibaren yola geldik yorumları  olarak ister ekranlarınızda hd kalitesinde filmi izleyebilir, isterseniz sinemalarda yerinizi ayırtarak filmi izleme ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.