Yola Geldik Film Yorumları

Yola geldik filminin ekibi ve kamera arkasında yaşananları sizlere aktarıyor aynı zamanda izleyici yorumlarına da bu konuda yer veriyoruz.
Yola Geldik Film Yorumları

Senaryosunu Orhan Aydın’ın yazdığı, yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı Yola geldik yorumları  filminin oyuncu kadrosunda ise Meral Kaplan, Serhat Özcan, Serkan Şengül, Orhan Aydın ve Ferdi Kurtuldu bulunmaktadır.

22 Nisan 2016’da gösterime girecek olan filmi vizyona girdikten sonra izlemeye başlayabilirsiniz.

Filmim fragmanları birçok yerde şimdiden verilmiş durumda. Film hakkında merak edenler filmin fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa film hakkında olumlu eleştiriler yapıldığı gözlemlenmiştir.

Yola Geldik Filminin Özeti

Filmden kısaca bahsetmek gerekirse filmde Yusuf ve Kutay adlı iki arkadaşın başlarından geçen alışık olmadık maceralar zinciri anlatılmaktadır. Yusuf ve Kutay benzin istasyonunda çalışırken bir gün yolda  çıkarlar ve çalıştıkları yerin kasasından belli bir miktar para çalarlar  Parayı çaldıktan sonra keyiflerince eğlenirler. Sonrasında yaptıklarına pişman olarak çaldıkları parayı geri iade etmek isterlerken ellerine yüzlerine bulaştırırlar ve bundan sonraki yollarında kendilerini bir mafya dünyasının içinde bulurlar.

Filmin kısaca özetini vermeye çalıştık daha detaylı bilgi edinmek isteyen film vizyona girdikten sonra Yola geldik incelemesi olarak filmi ekranlarda izleyebilirler.

Filmde Verilmek İstenen Mesaj

Filmde bir anlık geçici bir zevke uyan iki arkadaşın sonrasında yaşadıkları olaylar ve başlarından kurtulmayan belalar anlatılmaktadır.  İki arkadaş her ne kadar yaptıklarına pişman olsalar da bir anlık yanlış hareketleri sonraki hayatları için onları olumsuz etkilemiştir.

Filmden çıkaracak dersleri olduğunu düşünenler ve filmi merak edenler yola geldik özeti olarak filmi hd kalitesinde sonraki dönemlerde izeleyebilirler.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.