Yola Geldik Filmi Konusu / Özeti

Yola geldik filmi hakkında özet, konu ve diğer tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte filme ait yorumlar ve daha fazlası…
Yola Geldik Filmi Konusu / Özeti

Son zamanların başarılı filmlerinden biri olacağı düşünülen ve şimdiden adından sıkça söz ettiren Yola geldik özeti filmi için geri sayımlar başlamış durumda. Film 22 nisan 2016 tarihinde gösterime girerek izleyicisiyle ekran karşısında buluşmayı hedefliyor.

Filmin senaryosuna göz attığımızda Haydar Işık tarafından kaleme alınan film yine aynı kişi tarafından yapımcılığı üstlenilmiştir. Aynı şekilde Haydar Işık, filmin hem yönetmen kadrosunda hem de oyuncu kadrosunda da oturarak filmde ne kadar etkin bir kişi olduğunu kanıtlamıştır.

Filmde oyuncu kadrosunda Haydar Işık’ın yanı sıra Meral Kaplan, Serhat Özcan Serkan Şengül gibi daha pek çok önemli oyuncu yer almaktadır.

Doğruyu Geç te Olsa Bulan İki Arkadaş Filmde Konu Edilmiştir

Filmin temelinde geçen olay bir benzin istasyonunda çalışan iki arkadaşın bir anlık zevklerine uyarak yanlış bir adım atmaları anlatılır. Çalıştıkları yerin kasasını çalarak yanlış yaptıklarını anlayıp yola gelen iki arkadaşın sonrasında hayatlarını etkileyecek belalar zincirini filmde anlatılmaktadır.

Filmde Yusuf ve Kutay adındaki iki arkadaşın başlarından geçen olayları ve kendilerini girdikleri yanlıştan kurtulma çabalarını izlemek için Yola geldik inceleme olarak filmi gösterim tarihinden sonra izleyebilirsiniz.

Fragmanı İle Şimdiden Kendinden Söz Ettiriyor

Fragmanı ile şimdiden bile kendinden söz ettiren Yola geldik yorumları olarak filmi vizyon tarihinden sonra hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Film vizyona girdikten sonra sizlerle buluşacaktır. Merak edenler biletlerini ayırtabilirler.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.