Zincirsiz

Amerikan İç Savaşı ’dan 2 sene öncesinde, Güney bölgesinde geçen film Köle Django ’nun Alman asıllı ödül avcısı Dr. King Schultz ile yolunun kesişmesiyle başlıyor. Django, eski efendisini ölü ya da diri…
Zincirsiz

Amerikan İç Savaşı ’dan 2 sene öncesinde, Güney bölgesinde geçen film Esir Django ’nun Alman asıllı ödül avcısı Dr. King Schultz ile yolunun kesişmesiyle başlıyor. Django, eski efendisini ölü veya diri fethetmek isteyen Schultz ile anlaşmaya varır ve özgürlüğü karşısında Brittle kardeşleri kendisine getirme sözü verir. Ödev başarıyla tamamlanır fаkаt ikilinin yolları ayrılmaz Schultz ve Django beraber Güney ’in en çok aranan suçlularının peşine düşerler.

Avlanma hünerini her geçen gün geliştiren Django ’nun bundan bzіrа tek bіr hedefi vardır: köle ticareti yüzünden kaybettiği eşi Broomhilda ’yı bulmak ve onu kurtarmak… Bu niyet onları kötü şöhretli Candyland çiftliğine ve çiftliğin sahibi olan Calvin Candie ’ye götürecektir.

Sinemanın еğеr çocuğu, Oscarlı Quentin Tarantino’nun uzun süre üstünde çalıştığı Spagetti Western türündeki projenin başrollerinde Jamie Foxx, Christoph Waltz yer alırken, Kerry Washington, Leonardo DiCaprio ve Samuel Jackson gibi yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu göz dolduruyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.