Zor Baba 3

Zor Baba serisinin üçüncü filmi Zor Baba 3’de, Jack Byrnes (Robert De Niro) ve Greg Focker (Ben Stiller) arasındaki husumet, komedinin son noktasına ulaşıyor. Dünya çapında sevilen filmin yepyeni bölü…
Zor Baba 3

Zorlama Baba serisinin üçüncü filmi Kuvvet Baba 3’de, Jack Byrnes (Robert De Niro) ve Greg Focker (Ben Stiller) arasındaki husumet, komedinin son noktasına ulaşıyor. Dünya çapında sevilen filmin yepyeni bölümünde; yıldızlardan oluşan kadroya Laura Dern, Jessica Alba ve Harvey Keitel de katılıyor. Aradan geçen 10 yıl, karısı Pam ’le (Polo) yaptıkları iki küçük Focker ve aşılan sayısız engelden sonar, Greg nihayet asabi kayınpederi Jack ’in güvenini kazanır. Ama para sıkıntısı çeken babamız, bіr hap şirketinde ikinci bіr işe girdiğinde, Jack ’in en sevdiği erkek hemşireyle ilgili şüpheleri baştan baş gösterir. Greg ve Pam ’in bütün tayfası—Pam ’in aşk acısı çeken eski sevgilisi Kevin (Owen Wilson) da dâhil — ikizlerin yaş günü partisi için toplantığında; Greg evinin erkeği olabileceğini kuşkucu Jack ’e kanıtkamak zorunda kalır. Ama bütün yanlış anlamalar, gözetlemeler ve kuytu kapaklı işler sonucunda; Greg, Jack ’in son sınavından geçip ailenin yeni reisi olacak mı… yahut güven halkası ebediyen kırılacak mı?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.