Zor Biraderler

Hızlı konuşan bіr adam, kız arkadaşının çabuk sinirlenen polis ağabeyiyle birlikte Atlanta yollarında devriyeye çıktığında akıl almaz olaylarla karşılaşır. Artık gelecekteki karısını hak ettiğini kız …
Zor Biraderler

Çabuk konuşan bіr adam, kız arkadaşının tez sinirlenen polis ağabeyiyle birlikte Atlanta yollarında devriyeye çıktığında fikir almaz olaylarla karşılaşır. Bundan Bzіrа gelecekteki karısını hak ettiğini kız arakadaşının ağebeyine kanıtlaması için hayatının en çılgın 24 saatinden sağ salim  çıkması gerekmektedir. Lisede  emniyet görevlisi olarak çalışan Ben (Hart) son iki yıldır madalyalı Atlanta Emniyet dedektifi James ’e (Cube) sadece kız kardeşi Angela ’yı (Tika Sumpter) adalet etmeyen bіr video oyunları bağımlısı olmadığını kanıt etmeye çalışmaktadır. Ben, sonunda akademiye kabul edilince deneyimli polisin saygısını kazandığını düşünür ve Angela ’yla evlenmesi için tasdik vermesini ister.  Birlikte devriyeye çıkmalarının Ben ’in kız kardeşine bakabilecek yeterlilikte olup olmadığını göstereceğini bilen James, öğrencisini ödünü koparmak üzere tasarlanan bіr vardiyaya misafir etme eder. Fakat bu çılgın gece kendilerini şehrin en fena suçlusuna götürdüğünde James, yeni ortağının süratli konuşmasının asgari üzerine gelen kurşunlar değin tehlikeli olduğunu görecektir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.