Zoraki İkili

Bobigny’nin bіr mahallesinde bіr sabah , şafak vakti küçük bіr göçebe grubunun yanında Eponine Chaligny’nin cesedi bulunur. Eponine Chaligny oldukça etkin bіr insan olan, Fransa’nın ilk patronlarından…
Zoraki İkili

Bobigny’nin bіr mahallesinde bіr sabah , şafak vakti minik bіr göçebe grubunun yanında Eponine Chaligny’nin cesedi bulunur. Eponine Chaligny epeyce etkin bіr insan olan, Fransa’nın birincil patronlarından Jean-Éric Chaligny’nin karısıdır. Bay Chaligny bіr süredir Fransa’yı sarsan epeyce kompleks olaylar zincirinin ortasındadır. O sabah iki bambaşka dünyadan gelen iki insanın hayatları kesişecektir. Osman Diakité, Bobigny’nin finans bölümü polisi ve François Monge ise Paris’in ünlü canice masası amiridir. Yaptıkları incelemeler onları bіr taraftan Paris’de bіr sendikaya yönlendirirken öteki yandan da Bobigny’nin banliyölerinden biriyle birlikte göçmen ilişkilerine yönlendirecektir. Filmin yönetmenliğini David Charhon yaparken , başrollerde Omar Sy, Laurent Lafitte, Sabrina Ouazani ‘yi izliyoruz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.